עבירות מין

ובכללן אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים, הטרדה מינית ועוד

תחום עבירות המין הוא תחום רחב, אשר מאגד בתוכו עבירות שונות, החל בעבירות קלות באופן יחסי, ועד לעבירות המין החמורות ביותר, אשר מוגדרות כעבירות "פשיעה חמורה", ונידונות בפני הרכב של שלושה שופטים בבית משפט מחוזי, המכונה "הרכב פשעים חמורים".

משה גלעד, משרד עורכי דין, חקירות, תסקיר מעצר, תמונת רקע

מצבו של חשוד העומד בפני חשדות בעבירות מין, ונאשם אשר עומד בפני אישומים בעבירות מין הוא לא פשוט. מדובר, במקרים רבים, בתיקים סבוכים ברמה הראייתית, אשר מצריכים חקירה נרחבת, תוך שרשויות החקירה והתביעה מבקשות, במרבית המקרים, להשאיר את החשוד או הנאשם עצור במשך שלבי החקירה, או בשלבי ניהול התיק בבית המשפט.

עבירות מין, ובעיקר הקלות מבניהן, באופן יחסי, מקבלות כיום חשיפה מוגברת בתקשורת- בחשיפת פרשיות ציבוריות הנוגעות למעשים מגונים כאלו ואחרים. חשיפה תקשורתית רחבה זו משפיעה לא רק על היחס של הציבור כלפי החשודים בעבירות מין, אלא משפיעה גם על גופי החקירה והתביעה, ובמידה מסוימת תובעת מאלו "תלייה בכיכר העיר".
ועוד נזכור כי עבירות מין הינן בעלות נופך של פגיעה מיוחדת במוסר, בכבוד ובחיי המשפחה.

מורכבותם הראייתית של התיקים בעבירות מין, בצירוף ההד התקשורתי, והבושה והפגיעה ביחסים במשפחה, מחייבת את החשוד והנאשם להיות מיוצג במהלך כל ההליך, החל מלפני חקירתו הראשונה ועד לסיום ההליכים המשפטיים, בעורך דין בעל ותק וניסיון, מומחה של ממש בייצוג בתיקי עבירות מין. משרדינו רשם במשך עשרות שנות קיומו הצלחות רבות, וחלקן אף הצלחות תקדימיות ומתוקשרות, בתחום הייצוג בעבירות מין. משרדינו ייצג בפרשיות אשר היו, ועודן, בלב השיח הציבורי, כאלו שמצאו את דרכן לעמודים הראשונים בעיתונות ובתקשורת. למשרדינו הידע והניסיון להעניק ייצוג איכותי, מן המעלה הראשונה, בתחום עבירות המין, תוך שימת לב לייחודיות ולמורכבות ההליכים, כמו גם להלך הרוח הציבורי והתקשורתי, ותוך מתן יחס אישי לכל לקוח הבא בשערי המשרד.

אודות המשרד

משרד עורכי דין גלעד הוקם בשנת 1981 ע"י עו"ד משה גלעד, שמונה לימים לשופט בית המשפט המחוזי בחיפה, וכעת, לאחר פרישתו, שב לכסאו כעורך דין פלילי ומנהל המשרד. במשך השנים יוצגו על ידי משרדנו אלפי נאשמים וחשודים בפלילים, במגוון סוגים של עבירות פליליות.

מאמרים

"וואטסאפ" בעידן הסרטונים?

תארו לכם מצב שביום בהיר אתם מקבלים הודעה ממכר ומעוד מכר ואז טלפון ועוד טלפון ועוד טלפון. אתם תוהים מה קרה, מה פשר כל ההודעות והטלפונים, אתם פותחים את אחת ההודעות מחבר לעבודה או חבר ילדות, וברגע אחד חרב עולמכם.

הפללת צרכני הזנות והמקצוע העתיק בעולם

חופש העיסוק, הזכות לאוטונומיה והמקצוע העתיק בעולם – אלה רק חלק מהטיעונים שנשמעים כנגד הפללת צרכני הזנות, לא רק בישראל, אלא בכל העולם.

עיתונות כתובה