ייצוג תיקים בעלי חשיפה תקשורתית

הליכים בעלי חשיפה תקשורתית הנם הליכים מיוחדים ולא פשוטים לניהול.

ניתן לחלק הליכים מסוג זה לשני סוגים- הליכים בהם החשוד או הנאשם הנו דמות ציבורית, על זאת ניתן לקרוא בפרק המתאים באתר , והליכים בעלי חשיפה תקשורתית בשל חומרתם, או בשל עניין ציבורי מיוחד.

משה גלעד, משרד עורכי דין, חקירות, תסקיר מעצר, תמונת רקע

הייחוד בייצוג חשודים או נאשמים בהליכים בעלי חשיפה תקשורתית הוא כפול- ראשית, ישנה השפעה על החשוד או הנאשם, אשר עניינו הופך, יום בהיר אחד, לעניין ציבורי.
שנית, ההשפעה הציבורית, היינו הימצאותו של העניין על סדר היום הציבורי, עלולה להשפיע על ההחלטות שיש להחליט באותו תיק, בין במשטרה ובין בפרקליטות, זאת תחת ההנחה שבתי המשפט הנם ניטרליים ולא מתייחסים להד התקשורתי.

ישנן אסכולות שונות להתמודדות עם הליך בעל חשיפה תקשורתית. ישנם מקרים בהם הדבר הנכון יהיה לנסות ולמנוע את הפרסום, על ידי פניה לבתי המשפט, לטובת הטלת איסור פרסום. במקרים אחרים ניתן להשתמש בתקשורת כדי למתן את תוצאת הפרסום, על ידי שימוש נכון ומושכל ביח"צ. משרדינו עוסק שנים ארוכות בהליכים סבוכים ומורכבים, בעלי חשיפה תקשורתית רחבה, וניתן להתרשם מכך במדור העיתונות באתר. משרדינו בעל הניסיון לגבש אסטרטגיות לפעולה נכונה מול התקשורת, לטובת לקוחותינו, בצירוף לניסיון הרב של המשרד בניהול תיקים פליליים בכלל.

תחומי פעילות המשרד

עבירות מין

ובכללן אינוס, מעשי סדום, מעשים מגונים, הטרדה מינית ועוד

עבירות תעבורה חמורות

ובכללן תאונות דרכים שגרמו למוות, לנכות או לפציעות חמורות ועוד.

עבירות רכוש

תחום עבירות הרכוש הוא ענף במשפט הפלילי אשר מאגד עבירות שונות שהמשותף להן- הפגיעה ברכושו של הזולת או של הכלל.

עבירות אלימות במשפחה

ובכללן עבירות תקיפה וחבלה בין בני זוג, כלפי חסרי ישע ועוד.

חנינות לנשיא המדינה

נשיא המדינה הוא בעל סמכות ייחודית לחון עבריינים, נאשמים או חשודים בהליך פלילי.

עבירות צווארון לבן

ובכללן עבירות שוחד, מרמה, הפרת אמונים, העלמת מס ועוד.

אודות המשרד

משרד עורכי דין גלעד הוקם בשנת 1981 ע"י עו"ד משה גלעד, שמונה לימים לשופט בית המשפט המחוזי בחיפה, וכעת, לאחר פרישתו, שב לכסאו כעורך דין פלילי ומנהל המשרד. במשך השנים יוצגו על ידי משרדנו אלפי נאשמים וחשודים בפלילים, במגוון סוגים של עבירות פליליות.

מאמרים

"וואטסאפ" בעידן הסרטונים?

תארו לכם מצב שביום בהיר אתם מקבלים הודעה ממכר ומעוד מכר ואז טלפון ועוד טלפון ועוד טלפון. אתם תוהים מה קרה, מה פשר כל ההודעות והטלפונים, אתם פותחים את אחת ההודעות מחבר לעבודה או חבר ילדות, וברגע אחד חרב עולמכם.

הפללת צרכני הזנות והמקצוע העתיק בעולם

חופש העיסוק, הזכות לאוטונומיה והמקצוע העתיק בעולם – אלה רק חלק מהטיעונים שנשמעים כנגד הפללת צרכני הזנות, לא רק בישראל, אלא בכל העולם.

עיתונות כתובה